Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради

Дата: 30.07.2021 15:27

09 серпня 2021 року о 10.00 год., в приміщені міської ради, відбудеться засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради (м.Свалява, пл.Головна,1).

На розгляд виконкому винести наступні питання:

• Про затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню;
  • Про присвоєння (зміну) адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна на території Свалявської міської ради;
  • Про продовження терміну дії паспорта прив’язки тимчасової споруди (групи тимчасових споруд) для провадження підприємницької діяльності.
  • Про надання Погодження режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування та іншого призначення на території Свалявської міської ради.

(Інформує Прокопенко Я.К. – в.о. начальника відділу  містобудування  та архітектури)

• Про надання пільги та звільнення від оплати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Свалявської міської ради;
  • Про виділення одноразової адресної грошової допомоги;
  • Про надання пільги та звільнення від оплати за відвідування дітьми “Свалявської дитячої школи мистецтв”;
  • Про взяття на квартирний облік;
  • Про зняття з квартирного обліку;

(Інформує Сенько О.С. – спеціаліст відділу з питань соціального захисту населення Свалявської міської ради  Закарпатської області)

• Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна;
  • Про надання дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування;
  • Про призначення опікуна ;

(Інформує Полянич А.І. - начальник служби у справах дітей Свалявської міської ради Мукачівського району  Закарпатської   області секретар комісії)

• Про надання статусу особи, що постійно проживає та працює(навчається) на території населеного пункту, якому надано статус гірського.

(Інформує: Чубаров М.В. начальник відділу загальної та організаційної роботи Свалявської міської ради)

• Про підготовку до 2021- 2022 навчального року

(Інформує:Куштан Альона – головний спеціаліст віддіул освіти, молоді, спорту та культури).

•  Про схвалення прогнозу бюджету Свалявської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

(Інформує:Кеменяш Анюта – начальник фінансового відділу виконавчого комітету Свалявської міської ради);

• Про розміщення дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки на території Свалявської територіальної громади.

(Інформує: Русин І.І. - Відділ  туризму, інвестицій та соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, внутрішніх та зовнішніх зв’язків)

Різне.