Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради

Дата: 18.08.2021 20:38

31 серпня 2021 року о 10.00 год., в приміщені міської ради, відбудеться засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради (м.Свалява, пл.Головна,1).

На розгляд виконкому винести наступні питання:

• Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом "Поточний середній ремонт дороги загального користування місцевого значення С071010 Дусино - Плав'я км0+000-2+500 Закарпатська область".
  • Про надання Погодження  режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування та іншого призначення на території Свалявської міської ради.
  • Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.
  • Про затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню;

(Інформує Прокопенко Я.К. – в.о. начальника відділу містобудування  та архітектури)

• Про виділення одноразової адресної грошової допомоги;
  • Про взяття на квартирний облік.
  • Про зняття з квартирного обліку.

(Інформує Сенько О.С. – спеціаліст відділу з питань соціального захисту населення Свалявської міської ради  Закарпатської області)

• Про затвердження Положення про  комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Свалявської міської ради в новій редакції.
  • Про надання дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

(Інформує Полянич А.І. - начальник служби у справах дітей Свалявської міської ради Мукачівського району  Закарпатської   області секретар комісії)

• Різне.