Відзначення 30-ї річниці Незалежності України в Свалявській громаді розпочалося з покладання квітів до пам’ятника борцям за незалежність України.

Дата: 26.08.2021 16:48

Міський голова Юрій Грига урочисто відкрив турнір із боксу для дітей та підлітків. Змагання проводилися на базі ДЮСТ «Сокіл» за підтримки очільника Свалявської ТГ. Міський голова привітав юних боксерів та їхніх батьків і тренерів із участю в турнірі та побажав нових спортивних і життєвих перемог. Керівник і тренер ДЮСТ «Сокіл» Євген Ковальчук подякував Юрію Гризі за надану підтримку в організації цього турніру в якості мецената.
Пообіді на жителів та гостей Свалявської громади чекала насичена концертна програма.
У міському будинку культури відбувся святковий концерт за участі аматорських колективів будинку культури та Свалявської школи мистецтв. З вітальним словом до присутніх звернулися міський голова Юрій Грига, депутат Закарпатської обласної ради, керуюча справами облради Мирослава Ливч і заступник голови Мукачівської районної ради Роман Тарабій.
Ввечері на спеціально змонтованій сцені перед будинком культури виступили естрадні виконавці та гурти. До святкування 30-ї річниці незалежності України долучилося чимало жителів громади.