Шановні освітяни, дорогі учні!

Дата: 01.09.2021 12:29

Щиро вітаю вас із початком нового навчального року.

У перший осінній день відзначаємо День знань. Це свято – особливе  для першокласників, адже сьогодні для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший урок, перший шкільний підручник.

Бажаю учням і студентам , щоб навчальний процес був для них захоплюючим і цікавим, а здобуті знання стали підґрунтям для майбутніх професійних досягнень і життєвих успіхів.

Вчителям – мої щирі побажання наснаги, нових творчих здобутків, міцного здоров’я і терпіння. Нехай ваша праця буде результативною, і учні радують успіхами у навчанні.

З нагоди Дня знань усім бажаю цілеспрямованості, впевненості у собі, якнайбільше радісних і приємних подій та емоцій у житті.

Міський голова                                     Юрій Грига