Шановні освітяни! Щиро вітаю вас із професійним святом.

Дата: 03.10.2021 12:56

Як відомо, той, хто обирає педагогічний фах, діє за покликом душі, бо нелегка освітянська праця вимагає самодисципліни, постійного професійного зростання, терпіння, вміння ділитися душевним теплом. Ви сієте в серцях своїх учнів зерна прекрасного, світлого, вічного, ведете їх до нових знань, які згодом дозволять вашим вихованцям стати успішними в обраних ними професіях. Від вашої праці значною мірою залежить не тільки рівень освіченості нашого суспільства, а й те, які духовні та культурні цінності успадкують сьогоднішні учні та студенти.

Це непросто – не зрадити своє покликання, бути відданим улюбленій професії, досягати нових фахових висот. Тож бажаю вам творчих звершень, життєвих і професійних успіхів, міцного здоров’я, наснаги та натхнення.

Міський голова                                                                          Юрій Грига