Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради

Дата: 13.10.2021 16:25

29 жовтня 2021 року о 10.00 год., в приміщені міської ради, відбудеться засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради (м.Свалява, пл.Головна,1).

На розгляд виконкому винести наступні питання:

1. Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом "Капітальний ремонт тротуару по вул. Визволення (від пл. Головна до межі міста) у м.Свалява".
2. Про затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню;
(Інформує Прокопенко Я.К. – в.о. начальника відділу містобудування  та архітектури)

3. Про виділення одноразової адресної грошової допомоги;
4. Про взяття на квартирний облік;
5. Про подання клопотання щодо представлення багатодітної матері до присвоєння почесного звання України  «Мати-героїня»;
6. Про схвалення Програми фінансування витрат на надання пільг окремим категоріям громадян за послуги зв’язку на 2021 рік;
(Інформує Рипкович Т.В. – начальник відділу з питань соціального захисту населення Свалявської міської ради  Закарпатської області)

7. Про надання повної цивільної дієздатності;
8. Про встановлення часу спілкування з дітьми з одним із батьків;
(Інформує Полянич А.І. - начальник служби у справах дітей Свалявської міської ради Мукачівського району Закарпатської)

9. Про схвалення Програми міської цільової програми «Громадський бюджет Свалявської територіальної громади на 2022 рік»
(Інформує: Чубаров М.В. начальник відділу забезпечення загального відділу Свалявської міської ради)
Різне.