Проведено обстеження умов проживання та виховання дітей в сім’ях опікунів, піклувальників

Дата: 27.10.2021 09:14

Працівниками служби у справах дітей Свалявської міської ради спільно з поліцією, відповідно до звернень громадян та установ, проведено обстеження умов проживання в сім‘ях громади. Опікунам/піклувальникам надано методичні рекомендації з питань виконання своїх обов‘язків. З деякими  дітьми та батьками проведено профілактичну роботу. У всіх обстежених сім’ях складено акти обстеження.Батьків попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов‘язків. Загалом обстежено 8 сімей. ( фото сімей, що дали згоду на здійснення фотофіксації)