Оголошено збір проектних ідей до першого трирічного Плану реалізації Стратегії розвитку громади на 2022 – 2024 рр. Запрошуємо вас подавати свої проектні ідеї до цього Плану реалізації

Дата: 09.11.2021 10:56

В Свалявській територіальній громаді оголошено збір проектних ідей до першого трирічного Плану реалізації Стратегії розвитку Свалявської територіальної громади на 2022 – 2024 рр.

Запрошуємо суб’єктів підприємницької діяльності, комунальні підприємства, громадські організації, установи та організації всіх форм власності подавати свої проектні ідеї до цього Плану реалізації

Якщо ви прагнете бачити Свалявську територіальну громаду

туристично та інвестиційно привабливою, екологічно чистою, інноваційною, зі сталою системою управління лісового господарства, унікальними мінеральними водами та стабільною економікою. Громадою, що забезпечує надання якісних комунальних, адміністративних, освітніх та медичних послуг, з сучасною сферою відпочинку, спорту і дозвілля для мешканців та гостів міста. Громадою економічно активних і здорових людей, де комфортно проживати та вести свій бізнес,

то вам варто підготувати і подати свою проектну ідею.

Важливо щоб ваші проектні ідеї відповідали стратегічним цілям, які схвалені на засіданні Робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку громади 12.10.2021 р.:

1. Розвиток людського потенціалу.

2. Формування конкурентоспроможної сталої економіки.

3. Розвиток інфраструктури громади.

Проектні пропозиції обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.

2. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

3. Термін реалізації проекту – не більше 3 років (2022 – 2024 рр).

4. Проектні ідеї повинні бути направлені на реалізацію однієї із стратегічних цілей та конкретного завдання оперативних цілей, визначених у їх рамках (додаються) .

5. Наявність людської та технічної спроможності для реалізації проекту.

6. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається.

Проектна ідея (заповнена формамає бути надіслана/надана не пізніше 30 листопада 2021 року на адресу електронної пошти Свалявської міської ради city@svalyavska-gromada.gov.ua чи безпосередньо до Свалявської міської ради у відділ туризму, інвестицій та соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, внутрішніх та зовнішніх зв’язків міської ради за адресою м.Свалява, площа Головна, 1, каб.305.

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь ласка, за телефонами: 0504963835; 0506186817.

Проектні пропозиції (ідеї) буде проаналізовано Робочою групою з розробки проекту Стратегії на предмет відповідності зазначеним вимогам та визначено найважливіші. За результатами роботи буде сформовано План реалізації Стратегії розвитку територіальної громади на період до 2022 - 2024 роки та визначено джерела фінансування.

Кінцева дата подачі проектних ідей – 30 листопада 2021 року

ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУ ПРОПОЗИЦІЇ ІДЕЇ ПРОЕКТУ