Службою у справах дітей Свалявської міської ради вилучено дітей з сім‘ї

Дата: 16.11.2021 13:36

Холодно, брудно, антисанітарія, відсутні шибки на вікна, електропостачання, аварійні електророзетки і прилади, зовсім нема обігріву, води, відсутність продуктів харчування - в таких умовах виявлено дітей службою у справах дітей спільно з поліцією. За  зверненням громадянина, який забажав залишитися невідомим, було здійснено негайно виїз спеціалістів служби , медицини та поліції. За результатами візиту виявлена можлива загроза життю та здоров‘ю двох дітей 4-ох та 5-ти рочків. Дітей відібрано та поміщено до обласного Притулку для дітей. Батьків дітей буде притягнуто до відповідальності та в судовому порядку буде вирішуватись питання їх батьківських прав!

п. Наталя
2021-11-17 19:50:15

ч. 1 ст. 8 Закону № 393, - винятком є лише повідомлення про корупцію. Тож гадаю анонімність тут не на користь служби.