Привітання з нагоди Дня Гідності та Свободи!

Дата: 19.11.2021 09:00

Шановна громадо Свалявщини!

Дорогі друзі!

Гідність, Свобода та Незалежність - основа нашої української національної ідеї.

Споконвіку наш народ впевнено захищає ці цінності. Ми жертвуємо найцінішим заради них - здоров’ям та життям. Ми знову і знову підтверджуємо національну здатність боронити свою свободу, державність і людську гідність.

Вчергове українці підтвердили статус гордих, вільних і відповідальних громадян під час Революції Гідності 2014 року. Ми довели - повага до гідності народу і громади має значення. Світ з захопленням спостерігав за найбільш критичним моментом новітньої історії України. Ми мобілізувалися, об'єдналися, уникнули хаосу та розрухи. Наші хлопці та дівчата - наші Герої - зупинили надзвичайно сильного та агресивного російського агресора. Ці позиції забезпечили міжнародне визнання праведності боротьби України за свою територіальну цілісність. Вони стали основою дипломатичних перемог та підтримки міжнародних партнерів. Відкрили нам шлях до добробуту і процвітання.

Щиро вітаємо всіх українців та мешканців Свалявщини зокрема з Днем Гідності та Свободи. Бажаємо миру, родинної злагоди, щасливого майбутнього, добробуту для України і кожного нашого громадянина. Пам'ятаймо ціну, яку платимо за право дихати вільно. Реалізація мети, за яку боролися та боряться наші Герої, сьогодні повністю залежить від нас.

Україна і Свалява йдуть вперед, долають перешкоди, роблять помилки та виправляють їх, змінюються на краще.

Разом збудуємо сильну та процвітаючу Україну!

В.о. Свалявського міського голови Мирослава Скрипинець

та депутатський корпус Свалявської міської ради