Дата: 26.11.2021 13:28

Працівниками служби проведено обстеження умов проживання за зверненнями громадян. Так, до служби звернувся громадянин, родич відібраних нещодавно дітей. Чоловік має намір забрати дітей в свою сім‘ю для виховання та спільного проживання, які зараз перебувають в притулку для дітей. Особа має самостійний, офіційний дохід, має досвід виховання дітей, так як сам є батьком, згідно довідки до кримінальної відповідальності не притягався, відповідно висновку є здоровим.

З цією метою службою було обстежено його помешкання, складено акт. Також, в ході проведення виїзду, було обстежено інші підоблікові  сім‘ї.