До відома суб’єктів господарювання у сфері туристичного, готельного бізнесу та сільського зеленого туризму.

Дата: 29.11.2021 12:43

У зв'язку зі зростанням кількості випадків захворюваності на COVID-19, враховуючи велику популярність сільських садиб та гостьових будинків для відпочинку сім’ями та компаніями, а також у зв’язку із наближенням новорічних та різдвяних свят, рекомендуємо усім, хто займається сільським зеленим туризмом, пройти процес адаптації свого господарства до роботи, в умовах COVID-19, з пріоритетом на захист здоров’я людей.

Також просимо господарів сільських садиб в умовах коронавірусної реальності здійснювати заходи щодо заохочення вакцинації персоналу від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та рекомендуємо здійснювати допуск відвідувачів до приміщень лише за умови підтвердженої вакцинації або наявності негативного висновку ПЛР-тестування.

Відділ туризму, інвестицій та соціально-економічного

розвитку, житлово-комунального господарства,

внутрішніх та зовнішніх зв’язків міської ради