Сьогодні відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради.

Дата: 03.12.2021 14:13

Сьогодні 03 грудня 2021р. о 10:00 відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради.

На засіданні виконавчого комітету розглядалися наступні питання:

1.  Про призначення опікуна.

2.  Про відмову у наданні  попереднього дозволу на реалізацію нерухомого майна, право користування яким має дитина/діти.

3.  Про відмову у наданні  попереднього дозволу на реалізацію нерухомого майна, право користування яким має дитина/діти.

4.  Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого  майна.

5.  Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого  майна.

6.  Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого  майна.

7.  Про встановлення часу спілкування  дітей з одним із батьків.

8. Про затвердження персонального складу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету   Свалявської міської ради .

9.  Про звільнення особи від повноважень опікуна.

10. Про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

11.  Про надання дитині статусу дитини-сироти.

12. Про надання пільги та звільнення від оплати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти та початкових класах закладів загальної середньої освіти Свалявської міської ради.

13. Про надання пільги та звільнення від оплати за відвідування дітьми Свалявської школи мистецтв Свалявської міської ради.

14. Про введення до штатного розпису Свалявського закладу дошкільної освіти №2 Свалявської міської ради посади асистента вихователя.

15. Про затвердження Плану заходів з відзначення новорічних та різдвяних свят на території Свалявської громади 2021/2022 р.

16.  Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення ремонту даху із заміною покрівлі в житловому будинку.

17. Про дозвіл на встановлення шлагбауму по вулиці  Польова, м. Свалява.

18. Про затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню (Акти №173, №189) провести зрізання (12  дерев) та санітарну обрізку (23 дерева) зелених насаджень.

19. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (ФОП Ключкович О.С.)

20. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Свалявської міської ради №259 від 31.08.2021 року "Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності" (ФОП Альбікова М.І.)

21. Про надання Погодження  режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування та іншого призначення на території Свалявської міської ради (ФОП Бубряк Е.В.)

22. Про взяття на квартирний облік.

23. Про виділення одноразової матеріальної допомоги.

24. Про надання матеріальної допомоги у зв’язку з пожежею.

25. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення інженерних мереж в квартирі.

26. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення інженерних мереж в житловому будинку.

27. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення ремонту даху із заміною покрівлі в житловому будинку.

28. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення інженерних мереж в квартирі.

29. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення ремонту даху із заміною покрівлі в житловому будинку.

30. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення інженерних мереж в житловому будинку.