День Збройних Сил України

Дата: 06.12.2021 10:33

6 грудня в Україні День Збройних Сил!

Це свято об'єднує всіх військових країни, тих, хто готовий в будь-яку мить стати на захист народу та боронити кордони нашої українскої держави.

За плечами Збройних Сил України славні традиції попередніх поколінь воїнів, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над загарбниками.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та найпершим обов'язком справжніх патріотів. Українська армія нині стала національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки не лише України, а й цілої Європи.

Сьогодні ми обов’язково згадаємо тих, хто віддав життя заради майбутнього держави. Це найкращі сини й доньки України, їх подвиг вічно залишиться у пам’яті народу.

Ми дякуємо за доблесну службу всім військовослужбовцям, учасникам АТО, ветеранам, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів.

Щиро бажаю нашим захисникам віри у перемогу, міцного здоров’я, військової вдачі!

В.о. Свалявського міського голови                                                                                Мирослава СКРИПИНЕЦЬ