Привітання в.о. Свалявського міського голови Мирослави Скрипинець з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 13:09

Сьогодні, 7 грудня, в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Це свято присвячене вшануванню самоврядування як найбільш демократичної форми правління. Це також професійне свято працівників органів місцевого самоврядування та міських і обласних депутатів.

Дата свята була встановлена указом Президента від 25 листопада 2000 року, "...враховуючи велике значення місцевого самоврядування для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності...".

Щиро вітаю та бажаю усім працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад, ветеранам самоврядної ниви, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку. Хочу побажати вам у цей день сил, наснаги, успіхів у роботі, здоров’я та щастя й, звичайно ж, мирного неба над головою!

В.о. Свалявського міського голови  Мирослава СКРИПИНЕЦЬ