Працівниками служби у справах дітей Свалявської міської ради виявлено дітей у загрозливому стані.

Дата: 09.12.2021 13:29

За повідомленням поліції від 09.12.2021 року, про нанесення тілесних ушкоджень дітям їх матір’ю, працівниками служби у справах дітей Свалявської міської ради спільно з працівником поліції та медичною сестрою Свалявського ЦПМСД  було здійснено виїзд по місцю проживання дітей. За результатами обстеження комісією виявлено дітей у загрозливому стані, з численними синцями і ссадинами. Мати дітей знаходилась вдома, як з‘ясувалося вона вагітна, комісії пояснила, що била дітей через непослух, свою вину не заперечувала. Комісією вирішено негайно відібрати дітей з сім‘ї.

Дітей службою доставлено до дитячого відділення Свалявської міської лікарні, де проведений огляд, рентгенологічне обстеження. Службою скеровано листа до поліції про необхідність внесення випадку в ЄДР та відкриття справи по факту побиття дітей та притягнення матері до відповідальності. Наразі службою буде вирішуватися питання батьківських прав батьків.

Служба у справах дітей.