Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради

Дата: 10.12.2021 16:00

1. Скликати позачергове засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради 14 грудня 2021 року о 10.00 годині у приміщені Свалявської міської ради (м.Свалява, пл.Головна,1).

2. На розгляд виконавчого комітету винести наступні питання:
1.Про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування;
2.Про влаштування дитини в комунальне некомерційне підприємство Обласний будинок дитини Закарпатської обласної ради;
3.Про влаштування дитини в комунальне некомерційне підприємство Обласний будинок дитини Закарпатської обласної ради;
4.Про призначення піклувальника;  (Інформує Полянич А.І. - начальник служби у справах дітей Свалявської міської ради Мукачівського району Закарпатської)
5.Про надання статусу особи, що постійно проживає та працює(навчається) на території населеного пункту, якому надано статус гірського; (Інформує Гебеш В.І.. –в.о.начальника віділу загальної та організаційної роботи Свалявської міської ради)
6.Про виплату одноразової допомоги дітям-сиротамта дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку;
7.Про надання пільги та звільнення від плати за відвідування дітьми Свалявської школи мистецтв Свалявської міської ради; (Інформує Стецович Х.С. - спеціаліст І категорії відділу загальної та організаційної роботи Свалявської міської ради )
8.Про подання клопотання щодо представлення багатодітної матері до присвоєння почесного звання  «Мати-героїня»;
9.Про подання клопотання щодо представлення багатодітної матері до присвоєння почесного звання  «Мати-героїня»;
10.Про схвалення Програми фінансування пільг на оплату послуг зв’язку кремих категорій громадян Свалявської міської ради на 2022 рік ради; (Інформує Кіт В.М. – спеціаліст відділу з питань соціального захисту населення Свалявської міської ради )
11.Про взяття на квартирний облік;
12.Про виділення одноразової матеріальної допомоги; (Інформує Сенько О.С. - спеціаліст відділу з питань соціального захисту населення Свалявської міської ради )
13.Про утворення  мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або за ознакою статі при виконавчому комітеті Свалявської міської ради;
14.Про схвалення   Програми сімейної, гендерної політики, запобігання та протидії домашньому насильству, протидії торгівлі людьми на 2022-2026 роки;
15.Про затвердження персонального складу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або за ознакою статі при виконавчому комітету Свалявської міської ради;
16.Про Координаційну раду з питань координації дій щодо запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Свалявської міської ради;
17.Про затвердження персонального складу Координаційної ради  з питань координації  дій щодо запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Свалявської міської ради;(Інформує Шершньова Н. – головний спеціаліст відділу з питань соціального захисту населення Свалявської міської ради )
18.Про схвалення проєкту бюджету Свалявської міської територіальної громади на 2022 рік;
19.Про внесення змін до рішення пятої сесії Свалявської міської ради 7-го скликання;
20.Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для утеплення фасаду в житловому будинку;
21.Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення інженерних мереж в квартирі ;
22.Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення інженерних мереж в квартирі ;
23.Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для заміни вікон та зовнішніх дверей в квартирі;
24.Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення інженерних мереж в житловому будинку;(Інформує Кеменяш Г.І. - начальник фінансового відділу виконавчого комітету Свалявської міської ради Мукачівського району Закарпатської області )
25.Про проект Стратегії розвитку Свалявської територіальної громади на період до 2027р. (Інформує Савчук В.Д. – спеціаліст І категорії відділу туризму, інвестицій та соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, внутрішніх та зовнішніх зв’язків)

Різне.