ОГОЛОШЕННЯ про виїзний прийом громадян громадською приймальнею з питань нотаріату Управління  нотаріату Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ).

Дата: 14.12.2021 16:00

ОГОЛОШЕННЯ

З метою виконання наказу Міністерства юстиції України від 07 липня 2014 року № 1066/5 "Про забезпечення організації доступнсті населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг" повідомляємо, що 16 грудня 2021 року з 10:00 до 12:00 год.  у приміщенні Свалявської міської ради (адмін будинок), у малому залі для засідань на 2-му поверсі, буде проводитись виїзний прийом громадян громадською приймальнею з питань нотаріату Управління  нотаріату Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ).