Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради

Дата: 17.12.2021 14:25

1. Скликати позачергове засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради 20 грудня 2021 року о 10.00 годині у приміщені Свалявської міської ради (м. Свалява, пл. Головна,1).

1. На розгляд виконавчого комітету винести наступні питання:
    1. Про надання дозволу на відкриття спеціального рахунку ;
    2. Про надання дозволу на відкриття спеціального рахунку ;
    3. Про надання дозволу на відкриття спеціального рахунку ;
    4. Про надання дозволу на відкриття спеціального рахунку ;
    5. Про надання дозволу на відкриття спеціального рахунку ;
    6. Про припинення піклування над дитиною-сиротою ;
    7. Про затвердження протоколу №4 засідання комісії  з з формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа;
    8. Про надання повної цивільної дієздатності; (Інформує Полянич А.І. - начальник служби у справах дітей Свалявської міської ради Мукачівського району Закарпатської)
    9. Про продовження терміну дії паспорта прив'язки тимчасової споруди (групи тимчасових споруд) для провадження підприємницької діяльності;
    10. Про схвалення Програми розроблення та оновлення містобудівної документації Свалявської міської ради на 2022 – 2025 роки; (Інформує Прокопенко Я.К. – провідний спеціаліст відділу  містобудування та архітектури Свалявської міської ради)
    11. Про дозвіл на встановлення шлагбауму по  вулиці  Затишна м. Свалява; (Інформує Савчук В.Д. - спеціаліст І категорії відділу туризму, інвестицій та соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, внутрішніх та зовнішніх зв'язків Свалявської міської ради)
    12. Про зняття з квартирного обліку;( Інформує Сенько О.С. - спеціаліст  відділу з питань соціального захисту населення Свалявської міської ради)
    13. Про схвалення Програми розвитку земельних відносин  Свалявської міської ради на 2022 рік. (Інформує Бусько О.В. – в.о начальника відділу земельних відносин Свалявської міської ради)