Свалявська міська рада

Закарпатської області

Інформаційне повідомлення Свалявської міської ради про проведення продажу на аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації

Дата: 29.12.2021 16:28
Кількість переглядів: 4549

Інформаційне повідомлення

 

Свалявської міської ради про проведення продажу на аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації - будівля готелю, пл. 649,29 м2, за адресою Закарпатська обл., Мукачівський район,  м. Свалява, вул. Духновича, 4що перебуває у власності Свалявської міської ради (код за ЄДРПОУ 04053884)

 

КОД присвоєний об’єкту приватизації під час публікації в електронній торговій системі: UA-AR-P-2021-11-17-000001-1

 

1. Інформація про об’єкт приватизації:

 Місцезнаходження об’єкта: 89300, Закарпатська обл., Мукачівський район,  м. Свалява, вул. Духновича, 4, територіально – центр міста.

 

Найменування об’єкта: Будівля готелю, пл. 649,29 м2.

Опис об’єкта: Будівля готелю, пл. 649,29 м2, за адресою Закарпатська обл., Мукачівський район,  м. Свалява, вул. Духновича, 4.

рік побудови н/в, фундаменти стрічкові, монолітні, стіни та перегородки цегляні, перекриття збірні залізобетонні плити, покрівля металеве, внутрішні мережі – електропостачання, водопостачання та водовідведення.

Балансоутримувач: Свалявська міська рада.

Адреса балансоутримувача: 89300, Закарпатська обл., Мукачівський район,  м. Свалява, пл. Головна, 1.

Телефон балансоутримувача: +380504963835

Код за ЄДРПОУ балансоутримувача: 04353884

Електронна адреса: sv_mn@meta.ua

 

Дані про об’єкт:

Фотографічне зображення та технічна документація об’єкта додається.

 

2. Інформація про електронний аукціон:

 Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

 

Дата та час проведення аукціону: ЕТС автоматично встановлює дату та час проведення аукціону, година, о котрій починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09-00 до 18-00 години дня.

 Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня № 432.

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

 

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні з умовами, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19-30 до 20-30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

 

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16-15 до 16-45 години дня проведення електронного аукціону.

 

3. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

 

Розмір реєстраційного внеску: 1300,00 грн.

 

Стартова ціна об’єкта (без ПДВ) для продажу на аукціоні з умовами: 8 954 358 гривень.

Розмір гарантійного внеску: 895 435,80 грн. без ПДВ (10% від стартової ціни аукціону).

 

Стартова ціна об’єкта (без ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням на 50% від стартової ціни: 4 477 179 гривень.

Розмір гарантійного внеску: 447 717,90 грн. без ПДВ (10% від стартової ціни аукціону із зниженням на 50% від стартової ціни).

 

Стартова ціна об’єкта (без ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 4 477 179 гривень.

Розмір гарантійного внеску: 447 717,90 грн. без ПДВ (10% від стартової ціни аукціону аукціоні за методом покрокового зниження ціни).

 

Період між аукціоном з умовами та аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

21 календарний день від дати аукціону (опублікування інформаційного повідомлення про приватизацію об’єкта).

 

Крок аукціону на аукціоні з умовами: 89 543,58 грн. (1% від стартової ціни аукціону).

 

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 89 543,58 грн. (1% від стартової ціни аукціону).

 

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить 10 кроків.

 

 

 

                   Умови продажу об’єкта приватизації:

Переможець аукціону відшкодовує чи сплачує витрати, пов’язані з виготовленням оцінки та технічної документації на об’єкт;

Протягом 30 календарних днів з моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу сплатити ціну об’єкта;

У триденний термін після сплати в повному обсязі ціни продажу об’єкта, прийняти його за актом прийому - передачі;

Здійснюється нарахування ПДВ згідно чинного законодавства.

 

Час та місце ознайомлення з об’єктом: ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником Свалявської міської ради годину огляду об’єкта за телефоном: +380504963835 та +380505010205 з 10.00 до 15.00 у робочі дні.

Адреса балансоутримувача: Закарпатська область, Мукачівський район, м. Свалява, пл. Головна, 1.

Організатор аукціону: Свалявська міська рада, Закарпатської області.

Адреса балансоутримувача: Закарпатська область, Мукачівський район, м. Свалява, пл. Головна, 1.

Контактна особа: Вальо Руслан Васильович, тел. 0505010205.

 

Засоби платежу:

Для участі в аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Покупці, які мають право брати участь у приватизації згідно із Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», вправі використовувати для придбання об’єктів приватизації кошти відповідно до валютного законодавства України.

Покупці - нерезиденти України набувають у власність майно, що приватизується, у процесі приватизації з оплатою його ціни у національній валюті або у вільно конвертованій валюті.

Переможець електронного аукціону:

- підписує протокол про результати електронного аукціону та надає його оператору електронного майданчика, через якого ним подано цінову пропозицію, протягом трьох робочих днів з дня, наступного за днем його формування електронною торговою системою:

- укладає договір купівлі-продажу об’єкта приватизації з органом приватизації протягом 30 календарних днів з дня, наступного за днем формування протоколу про результати електронного аукціону.

 

Покупець, який підписав договір купівлі-продажу, сплачує на р/р UA688999980314131905000007457 в ГУДКСУ у Закарпатській області       

МФО 899998 отримувач: ГУК у Закарпатській області / Свалявська територіальна громада / №31030000, код ЄДРПОУ 37975895 ціну продажу об’єкта приватизації не пізніше ніж протягом 30 днів з дня підписання договору купівлі-продажу.

 

 

У разі несплати коштів за об’єкт приватизації згідно з договором купівлі-продажу протягом 30 днів з дня укладення договору та його нотаріального посвідчення покупець сплачує на користь органу приватизації неустойку у розмірі 5 відсотків ціни продажу об’єкта. У разі несплати коштів згідно з договором купівлі-продажу протягом наступних 30 днів договір підлягає розірванню відповідно до статті 29 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Переможець електронного аукціону, який відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону або договору купівлі-продажу, позбавляється права на участь у подальших аукціонах з продажу того самого об’єкта.

 

 

Оператор електронного майданчика перераховує на р/р UA37820172 0355239001083053236в ГУДКСУ у Закарпатській області МФО 820172 отримувач: Свалявська міська рада ЄДРПОУ 04053884, суми сплачені учасниками аукціону реєстраційних внесків протягом п’яти календарних днів з дня затвердження протоколу електронного аукціону.

Оператор електронного майданчика перераховує на р/р UA37820172 0355239001083053236в ГУДКСУ у Закарпатській області МФО 820172 отримувач: Свалявська міська рада ЄДРПОУ 04053884, суми сплачені учасниками аукціону гарантійних внесків протягом п’яти робочих днів з дня опублікування договору купівлі продажу об’єкта приватизації в електронній торговій системі в рахунок оплати ціни продажу об’єкта приватизації переможцем. 

Перелік документів:

Фізичними та юридичними особами, які бажають взяти участь в електронному аукціоні, до заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються такі документи:

  1. для потенційних покупців - фізичних осіб - громадян України - копія паспорта громадянина України;
  2. для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу;
  3. для потенційних покупців - юридичних осіб:
  • витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України - для юридичних осіб - резидентів;
  • документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів;
  • інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;
  • остання річна або квартальна фінансова звітність;
  1. документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом), на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

(Посилання  на      перелік       авторизованих    майданчиків:

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

  1. письмова згода довільної форми потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.

 Технічні реквізити інформаційного повідомлення:

Рішення сесії Свалявської міської ради № 650 від 17.12.2021 «Про приватизацію шляхом продажу на електронному аукціоні будівлі готелю, за адресою м. Свалява, вул. Духновича, 4»

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/.

 

Фото без описуФото без опису

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.