ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Свалявської міської ради

Дата: 01.02.2022 14:14

про проведення конкурсу

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Свалявська міська рада Мукачівського району Закарпатської області

89300, Закарпатська область, Мукачівський район, місто Свалява, площа Головна, 1

2. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконкому Свалявської міської ради від  28 січня 2022 р. №29 „Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Свалявської міської ради”

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:

Місце проведення конкурсу: 89300, Закарпатська область, Мукачівський район, місто Свалява, площа Головна,1, Свалявська міська рада

Дата проведення конкурсу:    15 березня 2022 року

Час проведення конкурсу:      11.00 годин

Посадова особа організатора конкурсу, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками,

секретар конкурсної комісії –  Савчук В.Д., тел. 0506186817

89300, Закарпатська область, Мукачівський район, місто Свалява, площа Головна,1.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

-  наявність матеріально-технічної бази;

- вартість надання послуг;

- досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів;

- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

7. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів:

послуги надають у межах населених пунктів Свалявської міської ради.

Найменування

11,9

с.Росош

13,1

- протяжність автошляхів громади місцевого значення становить 78 км, із них 80 відс. -  з твердим покриттям;

- середня відстань вивозу твердих побутових відходів до звалища твердих побутових відходів – 8 км.

8. Характеристика об'єктів утворення твердих побутових відходів за джерелами їх утворення:

• кількість багатоквартирних житлових будинків - 77 од., з них обладнані: центральним опаленням – 0;

центральним водопостачанням – 100%;

центральним водовідведенням –  98,3%

центральним газопостачанням – 92,2 %

Приблизна кількість осіб, що постійно проживають у багатоквартирних житлових будинках складає  3 190 осіб.

• кількість одноквартирних житлових будинків   6 425 од., з них обладнані:
  • центральним опаленням – 0;
  • центральним водопостачанням – 33,6%;
  • центральним водовідведенням –  9,1%.

• кількість контейнерних майданчиків на прибудинкових територіях – 26;
  • кількість контейнерів –125, в тому числі 37 – для сортування пластику;
  • кількість контейнерів, встановлених на вулицях приватного сектору – 5;

- під’їзні шляхи до контейнерів мають тверде покриття.

підприємства, установи та організації:

на території Свалявської територіальної громади налічується 95 діючих суб’єктів господарювання, юридичних осіб (підприємств, установ, організацій – платників ПДФО), з них 54 – виробничої сфери.

Кількість фізичних осіб - приватних підприємців становила 862 особи.

Кількість медичних закладів – 10 од., закладів освіти, культури – 47 од., вокзалів – 2 од., відділень банків – 5 од., ринок – 1, готелі -  5, АЗС - 6

9. Характеристика, включаючи потужність та місцезнаходження об’єктів поводження з побутовими відходами

• Об’єкт поводження з твердими побутовими відходами, великогабаритними відходами та ремонтними відходами - міський полігон.

Місцезнаходження відповідно до паспорту: Закарпатська область, Мукачівський район, м.Свалява, вул.Першотравнева, б/н, урочище Чонок.

Загальна характеристика полігону:

Код і вид операції з видалення відходів:

D1 – складування на землі

Режим функціонування:

Діючий

Рік початку експлуатації:

1986 р.

Проектний обсяг видалення відходів:

660,0 тис. м³

Площа зайнята полігоном:

1,6225 га – загальна відведена площа полігону

13. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

• Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою (рекомендованим листом з повідомленням про вручення) конкурсній комісії у конверті, який у місцях склеювання повинен бути скріплений печаткою (за наявності) та підписом Учасника, при відсутності печатки - тільки підписом.

• На конверті повинно бути зазначено:

-       повне найменування  і місцезнаходження (адреса) Організатора конкурсу;

-       повне найменування  і місцезнаходження (адреса) Учасника;

-       маркування: „Конкурсна пропозиція” .

Місце подання конкурсних пропозицій – 89300, Закарпатська область, Мукачівський район, м.Свалява, площа Головна, 1, Свалявська міська рада.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

дата: 15 березня 2022 р.

час: до 09 год. 00 хв.

- Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

- Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій.

- Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією у журналі обліку.

- Конкурсна комісія підтверджує надходження конкурсної пропозиції шляхом повідомлення учасника конкурсу про дату і час отримання конкурсної пропозиції та порядковий номер реєстрації пропозиції.