Пам’ятник борцям за волю та незалежність України

Дата: 16.02.2018 17:00

Задум, створити монумент, який би увічнював пам’ять усіх — і тих, хто загинув на Майдані під час протестів проти “режиму Януковича”, добровольців, які пішли захищати територіальну цілісність нашої держави під час перших проявів російської агресії на Сході та в Криму, військовослужбовців, полеглих в ході АТО та ООС – виникла у членів Свалявської спілки учасників бойових дій на Сході України майже три роки тому. Тоді ж хлопці залучили спецтехніку, кирки, лопати й власними силами заклали фундамент. У регіональних ЗМІ та соцмережах було оголошено про збір коштів для реалізації благородної мети, до якої згодом долучилися й приватні підприємці та представники державної влади.

Відкрив урочистість голова спілки учасників бойових дій на Сході України Степан Білас, котрий у своїй промові згадав і про першого загиблого під час АТО свалявця – прикордонника Віктора Шепентала, якого принагідно також вшанували хвилиною мовчання.