Дата: 04.02.2022 16:00

На засіданні координаційної ради з питань координації дій щодо запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Свалявської міської ради, яке провів голова цієї координаційної ради, заступник міського голови Іван Русин, було обговорено шляхи підвищення ефективності діяльності цього консультативно-дорадчого органу. Зокрема, члени ради вирішили активно вести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо запобігання та протидії насильству, роз’яснення його форм, проявів і наслідків; реалізовувати заходи щодо попередження насильства.

Просимо жителів громади для психологічної підтримки й отримання консультацій щодо спеціалізованих послуг, якими можуть скористатися постраждалі особи, звертатися за телефоном гарячої лінії 15-47 (цілодобово і безкоштовно).