Порядок формування складу Громадської ради при Свалявській міській раді

Дата: 14.02.2022 09:29

Не пізніше ніж за 30 календарних днів до проведення установчих зборів Громадської ради оприлюднюється на офіційному веб-сайті міської ради та в інший прийнятний спосіб підготовлене ініціативною групою повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи та прізвище, ім'я, електронну адресу та номер телефону відповідальної особи.

Для участі в установчих зборах в порядку самовисування до ініціативної групи особисто подається заява у довільній формі.

До заяви додаються:

- підтвердження зареєстрованого місця проживання на території Свалявської міської територіальної громади або підтвердження статусу засновника юридичної особи з місцезнаходженням на території Свалявської міської територіальної громади;

- автобіографія;

- мотиваційний лист.

Для участі в установчих зборах від інституту громадянського суспільства до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах,  посвідчене  печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.