ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ СВАЛЯВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.02.2022 15:39

Засідання комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, інфраструктури, транспорту та комунального господарства відбудеться 21 лютого 2022р. о 10:00 за адресою м.Свалява, пл. Головна, 1 (зал засідань 3 поверх).

Засідання комісії з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров'я, законності, протидії корупції, правопорядку, соціальної політики, регламенту та депутатської етики відбудеться 22 лютого 2022р. о 10:00 за адресою м.Свалява, пл. Головна, 1 ( зал засідань 3 поверх).

Засідання комісії з питань земельних відносин, благоустрою, будівництва, архітектури, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки відбудеться 23 лютого 2022р. о 10:00 за адресою м.Свалява, пл. Головна,1 (зал засідань 3 поверх).