До уваги інтернет-провайдерів!

Дата: 25.02.2022 15:58

Відповідно до Указу Президента України №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», воєнний стан запроваджується з 5.30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб. Таке рішення ухвалено у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та на підставі Ради національної безпеки і оборони й відповідно до українського законодавства.

Враховуючи вищезазначене, з метою ефективного оперативного інформування населення про стан та обстановку на території Свалявської міської територіальної громади, а також реагування на можливі дії з боку агресора просимо Інтернет-провайдерів, які діють на території Свалявської міської територіальної громади, забезпечити безперебійне функціонування мережевих систем.

Окрім цього, просимо надавати послуги зв’язку та інтернету усім громадянам попри наявні заборгованості щодо оплати даних послуг та не від’єднувати за борги.