07 березня 2022 року відбулося засідання позачергової сесії Свалявської міської ради

Дата: 07.03.2022 11:47

Сьогодні, 7 березня, під головуванням виконуючої обовязки Свалявського міського голови Мирослави Скрипинець відбулася двадцять друга позачергова сесія Свалявської міської ради, у якій взяли участь 24 депутати міської ради.

Депутатський корпус одноголосно схвалив текст відкритого Звернення в.о. Свалявського міського голови та депутатів Свалявської міської ради VIII скликання Закарпатської області щодо підтримки прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною.

Звернення вирішили направити керівництву та урядам і парламентам країн-членів НАТО, послам та дипломатичному корпусу всіх країн-членів НАТО, а копії – також Військовій адміністрації Закарпатської області і ВАОМС «Асоціація міст України».

Ми всі єдині в прагненні забезпечити безпілотну зону над Україною. Віримо, що перемога буде за нами!

Слава Україні!