Щиро вітаємо!

Дата: 05.04.2022 11:21

Вітаємо депутата Закарпатської обласної ради, мецената, благодійника Володимира Суботовського з Днем народження.

Шановний Володимире Віталійовичу!

У цей день прийміть наші найщиріші побажання творчої наснаги та нових звершень на благо українського народу.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, Божої опіки, здобутків у громадській та професійній діяльності, підкорення нових життєвих висот і здійснення всіх заповітних мрій, невичерпної енергії, родинного затишку.

Нехай повага наших земляків буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, втілені в життя меценатські та благодійні проєкти. Нехай віра, надія та любов будуть надійними супутниками на Вашому життєвому шляху.