День пам'яті Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2022 11:37

Сьогодні виповнюється 36 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Аварії, яка призвела до однієї з найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства.

Жахливі події 1986 року  ніколи не зітруться з пам'яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Ця катастрофа є болем для всієї України. Водночас аварія на Чорнобильській АЕС показала, наскільки великою може бути самопожертва героїв.

Минув час, та ми завжди пам’ятатимемо про подвиг героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла заради  збереження життя і здоров'я прийдешніх поколінь.

І сьогодні Україна проходить через надважкі випробування. І сьогодні ми завдячуємо героям, які мужньо боронять нашу землю від ворожої навали.

Доземний уклін усім, хто захищав нас тоді від катастрофічних наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і хто сьогодні героїчно чинить спротив російським загарбникам. Ваша самопожертва і героїзм ніколи не будуть забуті.