Заняття-тренінг для членів міждисциплінарної команди з відпрацювання алгоритму взаємодії в ході ведення випадку дитини в сім‘ї патронатного вихователя

Дата: 18.05.2022 16:00

Сьогодні відбулося заняття-тренінг для членів міждисциплінарної команди з відпрацювання алгоритму взаємодії в ході ведення випадку дитини в сім‘ї патронатного вихователя, який організовано Закарпатським обласним центром соціальних служб спільно з Івано-Франківським центром соціальних служб. В навчанні прийняли участь начальник служби у справах дітей А.Полянич, директор ІРЦ Свалявської міської ради Ж.Вальо, начальник відділу соціального захисту Свалявської міської ради Т.Рипкович, головний спеціаліст служби О.Гливляс, спеціаліст служби Т.Полянич, в.о.начальника відділу освіти А.Куштан, адміністратор відділу ЦНАП Т.Боднарчук, поліцейський офіцер громади Ф.Варга, завідувач відділення соціальних служб для сім‘ї дітей та молоді Н.Попович, заступник головного лікаря ЦПМСД Свалявської міської ради Є.Фізер. На навчанні обговорено ключові питання та проблеми щодо створення та впровадження послуги патронату над дитиною на території Свалявської громади, вивчено найважливіші аспекти та роз‘яснено роль кожного члена міждисциплінарної команди в забезпеченні прав та інтересів дитини, яка перебуває в сім‘ї патронатного вихователя.