Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради

Дата: 10.08.2022 16:47

Скликати  засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради 11 серпня 2022 року о 10.00 годині у приміщенні Свалявської міської ради (м. Свалява,  пл. Головна, 1).

На розгляд виконавчого комітету Свалявської міської ради винести наступні питання:

1. Про можливість розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

2. Про можливість розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

3. Про можливість розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

4. Про можливість розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

5.  Про анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

6.  Про надання погодження на розміщення об’єкта виїзної (виносної) торгівлі.

7. Про надання дозволу на влаштування стінопису (муралу) на фасаді адміністративного будинку за адресою пл. Головна, 1 в м. Свалява.

8. Про продовження перебування  дитини в комунальному некомерційному підприємстві «Обласний будинок дитини» Закарпатської обласної ради.

9.   Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна.

10. Про надання повної цивільної дієздатності.

11. Про надання дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

12. Про внесення змін до рішення сесії від 17 грудня 2021 року №619 «Про бюджет Свалявської міської територіальної громади» (зі змінами).

13. Про виділення одноразової матеріальної допомоги.

14.  Про взяття на квартирний облік.

15. Про надання пільги та звільнення від оплати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Свалявської міської ради.

16. Про затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.