Про скликання позачергової двадцять сьомої сесії Свалявської міської ради

Дата: 17.08.2022 16:02

Скликати позачергову двадцять сьому сесію Свалявської міської ради VIІІ скликання.

Провести 19 серпня 2022 року о 10:00 год. засідання позачергової двадцять сьомої сесії Свалявської міської ради VIІІ скликання з орієнтовним порядком денним:

1. Про надання дозволу на проведення поточного ремонту орендованого комунального майна.

2. Про  затвердження Положення про призначення, звільнення, умови оплати праці та преміювання керівників комунальних підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності Свалявської міської територіальної громади та форми контракту з керівником комунального підприємства, установи, організації, що належать до комунальної власності Свалявської міської територіальної громади.

3. Про затвердження  Статуту комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» Свалявської міської ради в новій редакції.

4. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Водопостачання та Водовідведення» Свалявської міської ради Закарпатської області в новій редакції.

5. Про визнання таким, що втратило чинність  рішення Свалявської міської ради від            17 грудня 2021 року №617.

6. Про внесення змін до рішення сесії від 17 грудня 2021 року №619   «Про бюджет Свалявської міської територіальної громади на 2022 рік» (зі змінами).

7. Про внесення змін до Програми роботи з обдарованою молоддю на 2022 рік.

8. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку цивільного захисту Свалявської міської ради на 2022 – 2026 роки.

9. Про затвердження Програми інформаційного та матеріально-технічного забезпечення управління соціального захисту населення Мукачівської військової адміністрації для соціального обслуговування населення Свалявської міської ради на 2022 рік.

10. Про ліквідацію Комунального унітарного підприємства «Свалявське міське бюро технічної інвентаризації» Свалявської міської ради Закарпатської області.

11. Про внесення змін до рішення сесії Свалявської міської ради №194 від 29 квітня 2021 року «Про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Свалявської міської ради та затвердження Положення» (із змінами).

12. Про визначення переліку та обсягу закупівель товарів, робіт і послуг, що необхідно здійснити для забезпечення потреб Свалявської міської ради.

13. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку вартості земельної ділянки, яка підлягає продажу.

14. Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та  передачу  її в оренду.

15. Про надання дозволу на  виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду.

16. Про надання дозволу на  виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду.

17. Про відмову у наданні  згоди на  проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

18. Про надання дозволу  на проведення  експертної грошової оцінки  земельної ділянки несільськогосподарського призначення з метою продажу у власність.

19. Про надання дозволу на проведення  експертної грошової оцінки  земельної ділянки несільськогосподарського призначення з метою продажу у власність.

20. Про укладення договору оренди земельної ділянки.

21. Про припинення дії договору  оренди земельної ділянки шляхом його розірвання.

22. Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки та  передачу  її в оренду.

Засідання позачергової двадцять сьомої сесії Свалявської міської ради VIІІ скликання провести у приміщенні за адресою м. Свалява, пл. Головна,1.