Свалявська міська рада

Закарпатської області

Свалявська міська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування

Дата: 09.09.2022 07:52
Кількість переглядів: 324

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Містобудівна документація «Визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення положень генерального плану територіальної громади, для території по вул. Грушевського в м. Свалява».

Мета розробки детального плану території – розміщення індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Грушевського, в м.Свалява.

Проект розроблено на підставі до рішення VIII – скликання, п’ятнадцята сесія Свалявської  міської ради від 17.12.2021р. № 680 та завдання на проектування.

Замовник містобудівної документації –Свалявська міська рада.

Розробник проекту детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінкуФОП – Зазулич С.І.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ- Свалявська міська рада

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 09 вересня 2022 року на Веб-сайті Свалявської міської ради:https://svalyavska-gromada.gov.ua/та триватиме до 10 жовтня 2022 року.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

10 жовтня 2022 року о 14.00годині в приміщенні Свалявської міської ради за адресою: пл.Головна,1, м.Свалява відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в  міській раді за адресою каб.316, пл.Головна,1, м.Свалява.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються доСвалявської міської ради, за адресою: пл.Головна,1, м.Свалява, Закарпатська область, 89300, тел. +380504963835. Строк подання зауважень і пропозицій до 10 жовтня 2022 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування відсутня.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь