До відома керівників ОСББ!

Дата: 10.11.2022 14:23

З метою підвищення рівня енерго-ефективності багатоквартирних будинків, як наслідок – заощадження витрат мешканців будівель на енергоресурси, поліпшення їх умов проживання, а також збільшення вартості їхніх квартир та терміну експлуатації житлового фонду громади розроблено цільову програму «Тепла оселя» з підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків у Закарпатській області, які беруть участь у програмі «ЕНЕРГОДІМ» державної установи «Фонд енергоефективності», на 2022 – 2023 роки (додається).