Дата: 18.11.2022 13:26

Збірка методичних матеріалів щодо забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке постраждало від військової агресії РФ проти України, що була розроблена командою БО «БФ «ССС» спільно з Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій у межах реалізації проєкту «Єднання заради дії» за підтримки IREX в Україні.

Доступ:

47YPc5i?usp=sharing

Зазначена Збірка складається із 13 розділів, кожен з яких стосується найбільш актуальних питань соціальної адаптації та відновлення прав постраждалого населення, зокрема містить роз’яснення законодавства щодо надання соціальних та адміністративних послуг ВПО, зразки рішень, заяв тощо.