Будьте в безпеці

Дата: 25.11.2022 09:33

Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) та Thomson Reuters спільно співпрацюють у кампанії «Будьте в безпеці», щоб надати життєво важливу інформацію та поради, які допоможуть українцям зрозуміти ризики торгівлі людьми і шляхи отримання допомоги. На сайті «Будьте в безпеці» розміщені попередження про ризики торгівлі людьми та рекомендації для уникнення таких ризиків, а також номери гарячих ліній та контакти інституцій у низці європейських країн, США, Канаді, які допомагають постраждалим.

«Наше завдання просте: ми маємо поінформувати якомога більше українців про те, як вони можуть бути обізнаними та вберегтися від експлуатації. Наша мета — повідомити якомога більше українців про небезпеку, яку становлять торговці людьми. Співпрацюючи, ми можемо допомогти їм бути обізнаними, бути в безпеці», - зазначили представники обох організацій.