Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 08.12.2022 09:21

Кампанія «16 днів проти насильства» проводиться щорічно з 25 листопада до 10 грудня з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Відповідно до затверджених заходів в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 07 грудня 2022 року мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті при виконавчому комітеті Свалявської міської ради виїхала до кривдників, які вчинили домашнє насильство. В ході проведених заходів сім’ям надано психологічну, юридичну допомогу, роз’яснення законодавства з питань соціального захисту населення та інше. Також надано рекомендації щодо уникнення конфліктів, які ведуть до домашнього насильства.