Оголошення про початок обговорення проекту аналітичного звіту містобудівного моніторингу територій

Дата: 09.12.2022 10:59

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно до ст. 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», відповідно до Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального  господарства України від 01 вересня 2011 року №170 Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства № 199 від 20.05.2013 та Наказом Міністерства розвитку  громад та територій №333 від 14.12.2021, відділ містобудування та архітектури Свалявської міської ради, Закарпатської області інформує про початок обговорення проекту аналітичного звіту з проведення містобудівного моніторингу територій населених пунктів Свалявської міської ради (м. Свалява, с.Стройне, с.Черник, с.Тибава, с.Мала Мартинка, с.Лопушанка, с.Дусино, с.Росош та с.Пла'вя), на які розроблені генеральні плани.

Прийом пропозицій та зауважень буде проводитись з  12 грудня 2022 року до 22 грудня 2022 р.

Зауваження та пропозиції до проєкту аналітичного звіту надсилати  за адресою: Закарпатська обл., м.Свалява, пл. Головна, 1, каб. 316. або е-мail адресу: city@svalyavska-gromada.gov.ua,  arch.svalyava@ukr.net.