Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради

Дата: 20.12.2022 10:23

Скликати засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради 21 грудня 2022 року о 10.00 годині у приміщенні Свалявської міської ради (м. Свалява, пл. Головна, 1) з орієнтовним порядком денним:

1. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна.

2. Про надання статусу особи, яка проживає, працює (навчається) на території гірського населеного пункту.

3. Про надання статусу особи, яка проживає, працює (навчається) на території гірського населеного пункту.

4. Про розпорядження, прийняте Свалявським міським головою між засіданнями виконавчого комітету Свалявської міської ради.

5. Про виплату одноразової допомоги дитині позбавленій батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку.

6. Про надання пільги та звільнення від оплати за навчання дітей в Свалявській школі мистецтв Свалявської міської ради.

7. Про схвалення проєкту бюджету Свалявської міської територіальної громади на 2023 рік.

8. Про схвалення проєкту Регіональної програми підвищення рівня обслуговування громадян та якості надання послуг з оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон у Свалявському відділі Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області на 2023 рік.

9. Про схвалення проєкту Програми відзначення на території Свалявської міської територіальної громади державних та місцевих свят, історичних подій, знаменних і пам’ятних дат та інших заходів на 2023 рік.

10. Про схвалення проєкту Програми розвитку Свалявської дитячо-юнацької спортивної школи на 2023 рік.

11. Про схвалення проєкту Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Свалявської міської територіальної громади на 2023 рік

12. Про схвалення проєкту Програми роботи з обдарованою молоддю на 2023 рік

13. Про схвалення проєкту Програми організації харчування дітей в закладах дошкільної освіти Свалявської міської ради на 2023 рік.

14. Про схвалення проєкту Програми безоплатного харчування учнів пільгової категорії громадян закладів загальної середньої освіти Свалявської міської ради на 2023 рік.

15. Про схвалення проєкту Програми підтримки комунальної установи «Свалявський міський трудовий архів на 2023 рік.

16. Про схвалення проєкту Програми підтримки комунального підприємства «Водопостачання та водовідведення» Свалявської міської ради Закарпатської області на 2023 рік.

17. Про схвалення проєкту Програми з благоустрою Свалявської міської територіальної громади на 2023 рік.

18. Про схвалення проєкту Програми утримання комунального майна Свалявської міської ради на 2023 рік.

19. Про схвалення проєкту Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Свалявський стоматологічний центр» Свалявської міської ради Закарпатської області на 2023-2027 роки.

20. Про схвалення проєкту Програми «Поліцейський офіцер громади» Свалявської міської територіальної громади на 2023 рік.

21. Про схвалення проєкту Програми профілактики злочинності на території Свалявської міської територіальної громади на 2023-2024 роки.

22. Про можливість розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

23. Про можливість розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

24. Про можливість розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

25. Про виділення одноразової матеріальної допомоги.

26. Про визначення відповідального працівника з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

27. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Свалявської міської ради від 04.03.2021 року № 55 «Про громадську комісію з розгляду житлових питань при виконавчому комітеті Свалявської міської ради».

28. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Свалявської міської ради від 11 жовтня 2022 року № 261 «Про затвердження персонального складу опікунської ради при виконавчому комітеті Свалявської міської ради з питань забезпечення повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування)».

29. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Свалявської міської ради від 11 жовтня 2022 року № 266 «Про затвердження персонального складу Координаційної ради з питань координації дій щодо запобігання та протидії домашньому насильству і  насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Свалявської міської ради».

30. Про призначення помічника дієздатній фізичній особі Гебеш М.В.

31. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Свалявської міської ради від 14.12.2021 року № 388 «Про затвердження персонального складу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та /або насильства за ознакою статі при виконавчому комітеті Свалявської міської ради».

32. Про затвердження подання до суду про призначення опікуна.

Різне.