Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради

Дата: 17.01.2023 09:38

Скликати засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради 20 січня 2023 року о 10.00 годині у приміщенні Свалявської міської ради (м. Свалява, пл. Головна, 1) з орієнтовним порядком денним:

1. Про звільнення особи від повноважень опікуна.

2. Про призначення опікуна над дітьми, позбавленими батьківського піклування.

3. Про надання дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

4. Про надання повної цивільної дієздатності.

5.Про продовження перебування дитини в комунальному некомерційному підприємстві «Хмельницький обласний спеціалізований будинок дитини».

6. Про надання пільги та звільнення від оплати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти та початкових класах закладів загальної середньої освіти Свалявської міської ради.

7. Про виплату одноразової допомоги дитині-сироті, після досягнення 18-річного віку.

8. Про виплату одноразової допомоги дітям позбавлених батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку.

9. Про утворення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Свалявської міської ради Закарпатської області.

10. Про затвердження порядку встановлення пам’ятних знаків на території Свалявської міської територіальної громади.

11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Свалявської міської ради від 04.03.2021 року №55 «Про громадську комісію з розгляду житлових питань при виконавчому комітеті Свалявської міської ради».

12. Про призначення піклувальника над повнолітньою дієздатною фізичною особою.

13. Про призначення піклувальника над повнолітньою дієздатною фізичною особою.

14. Про призначення піклувальника над повнолітньою дієздатною фізичною особою.

15. Про виділення матеріальної допомоги внаслідок виникнення пожежі.

16. Про виділення одноразової матеріальної допомоги.

17. Про взяття на квартирний облік.

18. Про зняття з квартирного обліку.

19. Про складання акту встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю I чи II групи та особами, які потребують постійного догляду на території Свалявської міської територіальної громади.

Різне.