Оголошення! Про скликання тридцять сьомої сесії Свалявської міської ради VIII скликання

Дата: 24.01.2023 11:15

Скликати тридцять сьому сесію Свалявської міської ради VIII скликання 31 січня 2023 року о 10:00 год. з орієнтовним порядком денним:

1. Про затвердження «Комплексної програми забезпечення безпеки громадян шляхом виправлення засуджених  та запобігання вчинення ними повторних злочинів на території Свалявської міської територіальної громади на 2023-2024 роки».

2. Про звіт щодо здійснення державної регуляторної політики у 2022 році.

3. Про деякі питання з реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Стале управління водними ресурсами: шлях до відродження Західної України та Східної Польщі» в рамках Програми Interreg Next Poland-Ukraine 2021-2027.

4. Про встановлення надбавки до заробітної плати.

5. Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії восьмого скликання від 11.11.2021 року №528 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для  проведення незалежної експертної оцінки земельних ділянок комунальної  власності Свалявської територіальної громади».

7. Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду.

8. Про розгляд клопотання ПАТ «Закарпаттяобленерго».

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

17. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок громадянці  Гомокі М.І.

18. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки та продаж  її у власність.

19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в оренду.

20. Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду.

21. Про припинення права користування земельною ділянкою за добровільною відмовою гр. Надь С.Й.

22. Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду.

23. Про перейменування вулиці Миру в місті Свалява Мукачівського району Закарпатської області.