Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради

Дата: 09.02.2023 14:00

Скликати позачергове засідання виконавчого комітету Свалявської міської 10 лютого 2023 року о 10.00 годині у приміщенні Свалявської міської ради (м. Свалява, пл. Головна, 1) з порядком денним:

1. Про розгляд звернення ДСГП «Ліси України» Філія «Свалявське лісове господарство».

2. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення ремонту даху із заміною покрівлі, будівельних конструкцій та встановленням водостічної системи в житловому будинку.

3. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначені вартості будівництва об’єктів на 2023 рік.

5. Про надання  дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

6. Про визначення місця проживання дитини з  одним  із  батьків.

7. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого  майна.

8. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого  майна.

9. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого  майна.

10. Про призначення піклувальника над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

11. Про надання повної цивільної дієздатності.

12. Про надання повної цивільної дієздатності.

13. Про утворення Свалявської міської субланки Мукачівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Закарпатської області.