Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради

Дата: 17.02.2023 09:32

21 лютого 2023 року о 10.00 годині у приміщенні Свалявської міської ради (м. Свалява, пл. Головна, 1) відбудеться засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради.

Орієнтовний порядок денний засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради:

1. Про виплату одноразової допомоги  дітям позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку.

2. Про надання статусу особи, яка проживає, працює (навчається) на території гірського населеного пункту.

3. Про схвалення проєкту «Програми поліпшення матеріально-технічної бази 12 ДПРЧ  (м. Свалява) 2 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Закарпатській області на 2023-2024 роки».

4. Про схвалення проєкту Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Свалявська міська лікарня» Свалявської міської ради Закарпатської області на 2023 рік.

5. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для заміни вікон та дверей в житловому будинку.

6. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення ремонту даху із заміною покрівлі, будівельних конструкцій та встановленням водостічної системи в житловому будинку.

7. Про затвердження акту №1 Комісії з визначення розмірів збитків заподіяних власникам землі та землекористувачам.

8. Про затвердження акту №2 Комісії з визначення розмірів  збитків заподіяних власникам землі та землекористувача.

9. Про створення постійно діючої Комісії з питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл на території Свалявської міської територіальної громади.

10. Про виділення одноразової матеріальної допомоги.

11. Про виділення матеріальної допомоги внаслідок пожежі.

12. Про призначення помічника дієздатній фізичній особі Катричу Антонію Олександровичу.

13. Про призначення помічника дієздатній фізичній особі Кондрі Степану Михайловичу.

14. Про призначення помічника дієздатній фізичній особі Кобулей Єлизаветі Павлівні.

15. Про призначення помічника дієздатній фізичній особі Чубірці Корнелії Мартоніні.

16. Про призначення помічника дієздатній фізичній особі Скибі Павліні Михайлівні.

17. Про призначення помічника дієздатній фізичній особі Островці Олені Іванівні.

18. Про припинення піклування над повнолітньою дієздатною фізичною особою Нийметі Тіберієм Павловичем.

19. Про надання погодження на розміщення об’єкта виїзної (виносної) торгівлі.

20. Про надання погодження на розміщення об’єкта виїзної (виносної) торгівлі.

21. Про надання погодження на розміщення об’єкта виїзної (виносної) торгівлі.

22. Про надання погодження на розміщення об’єкта виїзної (виносної) торгівлі.

23. Про надання дозволу на підключення житлового будинку до мережі вуличного  газопостачання.

24. Про видачу дубліката свідоцтва про право власності.

25. Про можливість розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

Різне.