Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради

Дата: 01.03.2023 13:04

02 березня 2023 року о 10.00 годині відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради у приміщенні Свалявської міської ради (м. Свалява, пл. Головна, 1).

На розгляд виконавчого комітету Свалявської міської ради винесено наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Свалявської міської ради від 25.08.2022 року №199.

2. Про призначення опікуна.

3. Про призначення опікуна над майном дитини.

4. Про призначення опікуна над майном дитини.

5. Про визначення прізвища та по батькові дитини.

6. Про взяття на квартирний облік.

7. Про призначення помічника дієздатній фізичній особі Железняку Карлу Івановичу.

8. Про призначення помічника дієздатній фізичній особі Понижан Тамарі Юріївні.

9. Про призначення помічника дієздатній фізичній особі Поповичу Антонію Георгійовичу.

10. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Свалявської міської ради від 11 жовтня 2022 року №266 «Про затвердження персонального складу Координаційної ради з питань координації дій щодо запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Свалявської міської ради.

11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Свалявської міської ради від  11 жовтня 2022 року №261 «Про затвердження персонального складу опікунської ради при виконавчому комітеті Свалявської міської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування)».

12. Про внесення змін у рішення виконавчого комітету від 25.11.2022 №304 «Про створення та затвердження складу атестаційної комісії II рівня».