Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради

Дата: 17.03.2023 15:39

21 березня 2023 року о 10.00 годині відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради у приміщенні Свалявської міської ради (м. Свалява, пл. Головна, 1).

На розгляд виконавчого комітету Свалявської міської ради будуть винесені наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Свалявської міської ради від 11.10.2022 року №267.

2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Свалявської міської ради від 15.06.2022 року №132 (зі змінами).

3. Про введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Свалявської міської ради.

4. Про надання  дитині статусу дитини-сироти.

5. Про надання  дитині статусу дитини-сироти.

6. Про надання  дитині статусу дитини-сироти.

7. Про призначення опікуна та піклувальника над дітьми-сиротами.

8. Про надання повної цивільної дієздатності.

9. Про надання статусу особи, яка проживає, працює (навчається) на території гірського населеного пункту.