Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради

Дата: 24.03.2023 09:36

Засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради відбудеться 28 березня 2023 року о 10.00 годині у приміщенні Свалявської міської ради (м. Свалява, пл. Головна, 1) з орієнтовним порядком денним:

1. Про схвалення проєкту рішення «Про внесення змін до Програми питна вода Свалявської міської ради на 2022-2026 роки».

2. Про затвердження персонального складу та положення робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Свалявської міської територіальної громади.

3. Про надання дозволу на порушення  об'єкту благоустрою.

4. Про розгляд заяви Роменської Олени Борисівни.

5. Про надання погодження на розміщення об’єкта виїзної (виносної) торгівлі.

6. Про надання погодження на розміщення об’єкта виїзної (виносної) торгівлі.

7. Про надання погодження на розміщення об’єкта виїзної (виносної) торгівлі.

8. Про надання погодження на розміщення об’єкта виїзної (виносної) торгівлі.

9. Про можливість розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

10. Про можливість розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

11. Про можливість розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

12. Про можливість розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

13. Про надання дозволу на видачу технічних умов для підключення об’єкту до мережі вуличного  газопостачання.

14. Про затвердження складу Громадської ради при Свалявській міській раді.

15. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для завершення будівництва  житлового будинку.

16. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення ремонту даху із заміною покрівлі, будівельних конструкцій та встановленням водостічної системи в житловому будинку.

17. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для заміни вікон та дверей в житловому будинку.

18. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення ремонту даху із заміною покрівлі, будівельних конструкцій та встановленням водостічної системи в житловому будинку.

19. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення капітального ремонту власного житлового будинку.

20. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення капітального ремонту власного житлового будинку.

21. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення ремонту даху із заміною покрівлі, будівельних конструкцій та встановленням водостічної системи в житловому будинку.

22. Про виділення одноразової матеріальної допомоги.

23. Про припинення піклування над повнолітньою дієздатною фізичною особою Захар’євою Маргаретою Олександрівною.

24. Про розгляд звернення Вікторії Тімкіної-Васильєвоївід 03.03.2023 року №462/02-16.

25. Про призначення помічника дієздатній фізичній особі Шиповичу Василю Дмитровичу.

Різне.