Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради

Дата: 21.04.2023 16:07

24 квітня 2023 року о 10.00 годині у приміщенні Свалявської міської ради (м. Свалява, пл. Головна, 1) відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради з наступним порядком денним:

1. Про виділення одноразової матеріальної допомоги.

2. Про призначення помічника дієздатній фізичній особі Надь Степану Йосиповичу.

3. Про завершення опалювального сезону 2022-2023 років.

4. Про затвердження мережі закладів освіти Свалявської міської ради на 2023 рік.

5. Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у 2023 році на території Свалявської міської ради.

6. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення ремонту даху із заміною покрівлі, будівельних конструкцій та встановленням водостічної системи в житловому будинку.

7. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для реконструкції житлового будинку.