Про скликання сорокової сесії Свалявської міської ради VIІІ скликання

Дата: 25.04.2023 10:41

05 травня 2023 року о 10:00 год. відбудеться засідання сорокової сесії Свалявської міської ради VIII скликання з орієнтовним порядком денним:

1. Про визначення замовника робіт з реконструкції об'єктів та мереж водопостачання та водовідведення в м. Свалява.

2. Про внесення змін до Програми розроблення та оновлення містобудівної документації Свалявської міської ради на 2022 – 2025 роки.

3. Про затвердження міської цільової програми «Власний дім» на 2021 -2025 роки в новій редакції.

4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Свалявська міська лікарня» Свалявської міської ради Закарпатської області на 2023 рік».

5. Про внесення змін до рішення сесії Свалявської міської ради від 30 листопада 2022р №984 «Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Свалявська міська лікарня» Свалявської міської ради Закарпатської області на 2023 рік.

6. Про звіт про виконання бюджету Свалявської  міської територіальної громади за I квартал 2023 року.

7. Про внесення змін до рішення сесії від 23 грудня 2022 року № 1021 «Про бюджет Свалявської міської територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами 28.02.2023 №1098, 30.03.2023 №1137).

8. Про внесення змін до рішення Свалявської міської ради від 29 квітня 2021 року №194 «Про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Свалявської міської ради та затвердження Положення».

9. Про затвердження персонального складу комісії з обстеження матеріально-побутових умов, встановлення факту фактичного проживання (не проживання) особи на території Свалявської міської територіальної громади.

10. Про затвердження Положення про порядок видачі довідок, актів та характеристик Свалявською міською радою Закарпатської області.

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду.

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду.

13. Про затвердження технічної документації із щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Дусино.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Росош.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Стройне.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Тибава.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

20. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення з метою продажу у власність.

21. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в оренду.

22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання згоди на встановлення земельного сервітуту.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки.

25. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в оренду.

26. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення з метою продажу у власність.

Різне.