Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради

Дата: 26.05.2023 16:39

31 травня 2023 року о 10.00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради у приміщенні Свалявської міської ради (м. Свалява, пл. Головна, 1) з орієнтовним порядком денним:

1. Про продовження перебування дитини в комунальному некомерційному підприємстві «Обласний будинок дитини» Закарпатської обласної ради.

2. Про продовження перебування дітей в Чинадіївському дошкільному навчальному закладі (дитячого будинку) інтернатного типу Закарпатської обласної ради.

3. Про продовження перебування дитини в комунальному некомерційному підприємстві «Обласний будинок дитини» Закарпатської обласної ради.

4. Про продовження перебування дитини в Чинадіївському дошкільному навчальному закладі (дитячого будинку) інтернатного типу Закарпатської обласної ради.

5. Про призначення опікуна над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

6. Про виплату одноразової допомоги дітям-сиротам після досягнення 18-річного віку.

7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Свалявської міської ради від 28.03.2023 року №105 «Про затвердження складу Громадської ради при Свалявській міській раді».

8. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для заміни вікон та дверей в житловому будинку.

9. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення капітального ремонту власного житлового  будинку.

10. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для заміни вікон та дверей в квартирі.

11. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для завершення розпочатих робіт по капітальному ремонту власного житлового будинку.

12. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення капітального ремонту власного житлового  будинку.

13. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення ремонту даху із заміною покрівлі в житловому будинку.

14. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для заміни вікон та дверей в квартирі.

15. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення ремонту даху із заміною покрівлі в житловому будинку.

16. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення ремонту даху із заміною покрівлі та водостічних систем в житловому будинку.

17. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення ремонту даху із заміною покрівлі, будівельних конструкцій та встановленням водостічної системи в житловому будинку.

18. Про  затвердження подання до суду про призначення опікуна.

19. Про  затвердження подання до суду про призначення опікуна.

20. Про виділення одноразової матеріальної допомоги.

21. Про зняття з квартирного обліку.

22. Про надання дозволу на підключення житлового будинку до мережі вуличного  газопостачання.

23. Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою.

24. Про схвалення проєкту внесення змін до «Програми утримання та ремонту автомобільних доріг по Свалявській міській раді на 2021 — 2023 роки»

25. Про схвалення проєкту «Програми поліпшення безбар’єрного простору у Свалявській міській територіальній громаді на 2023-2024 роки».

26. Про можливість розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

27. Про можливість розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

28. Про можливість розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

29. Про погодження розміщення об’єкта виїзної (виносної) торгівлі.

30. Про погодження розміщення об’єкта виїзної (виносної) торгівлі.

31. Про погодження розміщення об’єкта виїзної (виносної) торгівлі.

Різне.