Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради

Дата: 25.08.2023 15:36

31 серпня 2023 року о 10.00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради у приміщенні Свалявської міської ради (м. Свалява, пл. Головна, 1) з орієнтовним порядком денним:

1. Про затвердження переліку документів та форм розрахунків для встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами.

2. Про затвердження персонального складу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Свалявської міської ради.

3. Про надання  дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

4. Про призначення опікуна над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

5. Про звільнення особи від повноважень  піклувальника.

6. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна.

7. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна.

8. Про зміну прізвища дитини за прізвищем матері.

9. Про надання повної цивільної дієздатності.

10. Про надання повної цивільної дієздатності.

11. Про погодження щодо отримання пільгового кредиту для проведення ремонту даху із заміною покрівлі в житловому будинку.

12. Про виплату одноразової допомоги дітям-сиротам після досягнення 18-річного віку.

13. Про схвалення проєкту Програми розвитку Свалявської школи мистецтв Свалявської міської ради Закарпатської області на 2023 рік.

14. Про погодження на розміщення об’єкта виїзної (виносної) торгівлі.

15. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

16. Про надання дозволу на видачу технічних умов для підключення об’єкту до мережі вуличного  газопостачання.

Різне.